• NICE ROX1000 - zestaw automatyki do bram przesuwnych
Zestaw do bram przesuwnych o ciężarze do 1000 kg: Siłownik samohamowny ROX1000 z wbudowaną centralą sterującą i radioodbiornikiem, 2 piloty 2-kanałowe FLO2RE, fotokomórki BF.

Nowa rodzina napędów oferuje prędkość przesuwu 0,18 m/s. Cechuje je łatwość montażu, estetyczne wzornictwo, doskonałe parametry i niezawodność. Mocny, wytrzymały, aluminiowy korpus zapewnia wieloletnie użytkowanie.

Najważniejsze cechy:

    silnik 230V
    wyposażony w system mechaniczny, który umożliwia otwieranie i zamykanie bramy w trybie ręcznym w przypadku braku prądu elektrycznego lub nieprawidłowego funkcjonowania bramy
    możliwość regulacji czasu pracy, czasu przerwy, siły
    napęd samohamowny, co oznacza że brama blokuje się mechanicznie po zatrzymaniu pracy silnika. Dzięki temu nie ma konieczności dodatkowego mechanicznego ryglowania bramy przy użyciu zamka, ani nie jest możliwe jej ręczne otwarcie.
    funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na takiej zmianie prędkości, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.  
    możliwość wczytania do 150 pilotów typu FLOR, SMILO, ONE, NICEWAY (433,92 MHz)
    możliwość podłączenia fotokomórek oraz lampy sygnalizacyjnej, zwiększających bezpieczeństwo użytkowania bramy

NICE ROX1000 - zestaw automatyki do bram przesuwnych

  • Kod produktu: NICE_ROX1000
  • Dostępność: 2-3 dni
  • 1 845,00zł

  • Bez podatku: 1 500,00zł

Tagi: NICE ROX1000